Ylli i Interit pritet të largohet në janar
inter0
Skuadra e Interit mund të humbasë një prej shtyllave të mbrojtjes në merkaton e ardhshme. Bëhet fjalë për braizlianin Joao Miranda i cili mund të rikthehet në Spanjë e ndërsa zikaltërit kanë shfaqur interes për Joachim Andersen.

Mbrojtësi që aktivizohet me skuadrën e Sampdorias kërkohet edhe nga skuadra e Juventusit dhe Arsenali. Sipas së përditshmes torineze “Tuttosport”, drejtori sportiv i zikaltërve, Piero Ausilio u pa në krah të Carlo Osti dhe Antonio Romeri të Sampdorias. Mësohet se Inter ka një marrëveshje me vetë lojtarin në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori