Ylli i Juventusit mungon ndaj Manchester United (FOTO LAJM)

Pëlqej
Massimiliano Allegri ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen në UEFA Champions League kundër Manchester Unitedit.

Zonja e Vjetër konfirmoi se Mandzukic braktisi seancën e fundit stërvitore shkaku i një problemi, dhe mendohet se kroatit do t’i duhen dy deri në tri javë kohë për t’u riaftësuar.

Manchester United pret të martën gjigandin italian në "Old Trafford", në një ndeshje të fazës së grupeve të Championsit.
Shtuar më 22/10/2018, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori