Ylli i Juventusit shijon byrekët para sfidës ndaj Shqipërisë (FOTO)
Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic ka shfrytëzuar rikthimin në Sarajevë për ndeshjet që do të ketë me ekipin e Bosnjë-Hercegovinën për të ngrënë një byrek.

Futbollisti i njohur i "Zonjës" më pak ditë më vonë do të vijë në Elbasan për të luajtur ndaj kuqezinjve tanë. Pjanic do të bënte mirë t'i provonte dhe byrekët shqiptarë, raporton Albeu.

Fotoja është publikuar nga vetë lojtari në "Insta Story"./albeu.com/

Shtuar më 23/03/2017, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori