Ylli i Liverpool që mund të humbiste shikimin
Sulmuesi Brazilian që luan me Liverpol, Roberto Firmino ka pohuar se mund të kishte humbur shikimin pas përplasjes me mbrojtësin e Tottenham, Vertonghen. Fatmirësisht lojtari u rikthyer shumë shpejt në fushën e lojës dhe çdo gjë shkoi mirë.

“U frikësova shumë se mund të më verbohej njëri sy dhe nuk do të shikojë më. Falenderoj zotin që nuk ndodhi asgjë dhe që unë u riktheva të luaj sërish. Kisha shumë dhimbje por më kaloi gradualisht. Në momentin që ndodhi aksidenti nuk shihja asgjë dhe çdo gjë ishte e turbullt”, tha Firmino. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori