Ylli i Manchester City "ngelet në këmbë" për 12 muaj
Pëlqej
Duket se policia angleze nuk fal as yjet e futbollit kur bëhet fjalë për shkelje të qarkulllimit rrugor.

Së fundmi raportohet se mbrojtësi i Manchester City, Benjamin Mendy, i është hequr patenta për 12 muaj si dhe ka marrë një gjobë prej 3 mijë eurosh.

24-vjeçari ka bërë katër shkelje të njëpasnjëshme dhe për këtë ka humbur 24 pikë nga patenta dhe nuk mund të ngasë më një mjet me motor në Britaninë e Madhe deri në shtatorin e ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori