Ylli i Manchester City-t i ofrohet Real Madridit
Real Madridi pritet të hidhet përsëri në sulm për të siguruar emra të mëdhenj që në merkaton e janarit.

Sipas një mediumi të afërt me mbretërit, "Defensa Central", Gabriel Jesusi i është ofruar Real Madridit.


Braziliani nuk po gjen hapësirën e mjaftueshme në “Emirates” pasi që ka një konkurrencë të fortë si ajo e Kun Aguerros.

Real Madridi tashti po e konsideron mundësinë të shfrytëzojë momentin dhe ta sjellë në "Santiago Bernabeu" sulmuesin 22- vjeçar.

Jesusi i është ofruar më parë edhe Bayrn Munchenit, por bavarezët nuk janë të gatshëm të shpenzojnë shuma të mëdha për të.
Shtuar më 03/10/2019, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori