Ylli i Napolit rezultaton pozitiv me Covid-19
Mesfushori i Napolit, Fabian Ruiz, ka rezultuar pozitiv në testimin e fundit ndaj COVID-19.

Fabian Ruiz ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19 në testimin e fundit të kryer tek skuadra e Napolit.

Napoli ka njoftuar përmes një komunikate për medie se të gjitha testet kanë rezultuar negative përpost Fabian Ruiz.

Spanjolli do humbasë duelin ndaj Fiorentinës poashtu edhe duelin e Supercoppa Italiana, ndaj Juventus.

Lojtari është vetizoluar dhe është duke ndjekur protokollin anti-COVID-19.
Shtuar më 16/01/2021, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori