Ylli i PSG përjeton tmerr, avioni shfaq probleme në ajër
Mbrojtësi i PSG-së, Alesandro Florenzi, ka kaluar një moment të vështirë teksa po udhëtonte për t’u grumbulluar me Italinë.

Pas nisjes, lojtari dhe pjesëtarët e tjerë të avionit njoftohen se kishte diçka që nuk shkonte.

Avioni kishte shfaqur probleme dhe duhet të bënin ulje të detyrueshme.

Pasi qëndruan për 10 minuta në ajër, avioni u ul përsëriParis, për të mos rrezikuar më tej.

Problemi ishte te njëra nga dyert e avionit, që alarmoi të gjithë.

I gjithë rreziku dhe paniku kaloi në momentin që avioni u ul përsëriParis.
Shtuar më 06/10/2020, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori