Ylli i Realit krahason sulmuesin e Arsenal me Ronaldon
Dani Ceballos thotë se Pierre-Emerick Aubameyang është i krahasushëm me Cristiano Ronaldon.

"Ju mund ta krahasoni Aubameyang me Cristianon kur ai ishte në Madrid".

"Ai është shumë i rëndësishëm për ne. Pepe është shumë i drejtpërdrejtë. Dhe Lacazette për mua është lojtari më i mirë, ai e kupton lojën në mënyrë të përkryer".

Emery ka gjasa të bëjë gjithçka që mundet për të nënshkruar me Ceballos gjatë verës.
Shtuar më 12/09/2019, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori