Ylli i Realit mposht koronavirusin, i gatshëm për sfidën e fundjavës
Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic është shëruar nga COVID-19.

Serbi doli pozitiv gjatë muajit të nëntorit dhe humbi disa super ndeshje.

Lojtari do rikthehet në stërvitje dhe do jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës kundër Sevillas të shtunën.

Sidoqoftë, trajneri Zinedine Zidane është duke pritur vendimin edhe për yjet e tjerë, si Sergio Ramos, Dani Carvajal dhe Alvaro Odriozola që janë duke u shëruar nga lëndimet.

Thuhet se Odriozola do jetë i gatshëm, derisa dyshja Ramos e Carvajal do e humbas këtë përballje.
Shtuar më 03/12/2020, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori