Ylli i Realit tek Arsenali? Flet më në fund Arteta
Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për talentin e Real Madrid, Martin Odegaard.

Odegaard spekulohet se është afër transferimit në "Emirates", tani pas humbjes së Arsenalit ndaj Southampton, Arteta shpjegoi situatën me norvegjezin.

Ai kishte thënë se nuk është i informuar dhe se deri në këtë moment nuk ka asgjë konkrete.

"Natyrisht ne zhvilluam ndeshjes sot, por që nga nata e djeshme nuk kemi diçka të re", tha ai.

"Ndoshta sot do të bëj disa telefonata për të parë se si qëndron situata", përfundoi Mikel Arteta.
Shtuar më 23/01/2021, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori