Ylli i Seria A dëshiron Interin, klubi kërkon shumë marramëndëse
Ndërsa Juventusi dhe AC Milan janë afër emërimit të trajnerit të tyre të ri, Interi tashmë po mendon për nënshkrimet e para për Antonio Conte.

Sipas mediave italiane, mesfushori i Cagliarit Nicolo Barella ka dhënë dritën e tij të gjelbër për tu bashkuar me Nerazzurët, por Cagliari nuk duan më pak se 50 milionë euro dhe kanë refuzuar ofertën e klubit për të përfshirë të rinjtë në një marrëveshje shkëmbimi.

Barella ishte transferuar te Cagliari në vitin 2014 dhe që atëherë ka shënuar 7 gola në 105 paraqitje me klubin italian.
Shtuar më 03/06/2019, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori