Ylli i Serie A i jep lamtumirën skuadrës së tij, i bashkohet Interit
Borja Valero shumë shpejtë pritet të zyrtarizohet si lojtar i Interit.

Këtë e lë të kuptohet lamtumira që 32 vjeçari i ka dhënë skuadrësFiorentinës dhe drejtuesve të saj.

Spanjolli në Twitter ka falënderuar vëllezërit Della Valle dhe gjithë tifozët e Fiorentinës.

Valero do t’i bashkohet Interit, si dëshira kryesore e trajnerit të ri, Luciano Spalleti.

Borja Valero shumë shpejtë pritet të zyrtarizohet si lojtar i Interit. Këtë e lë të kuptohet lamtumira që 32 vjeçari i ka dhënë skuadrësFiorentinës dhe drejtuesve të saj. Spanjolli në Twitter ka falënderuar vëllezërit Della Valle dhe gjithë tifozët e Fiorentinës. Valero do t’i bashkohet Interit, si dëshira kryesore e trajnerit të ri, Luciano Spalleti. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori