Ylli i Udineses akoma më pranë Interit, transferimi varet nga Eriksen
Interi ka mbyllur menjëherë marrëveshjen me Udinesen për Rodrigo De Paul. Transferimi i mesfushorit në këtë merkato dimri duket se është e lidhur ngushtë me situatën e Christian Eriksen dhe për këtë arsye me shumë mundësi De Paul do të transferohet në Milano gjatë verës.

Por në rast se zikaltrit arrijnë t’i gjejnë një sistemim të ri danezit gjatë këtyre ditëve atëherë argjentinasi mund t’i bashkohet ekipit të Contes menjëherë.

Shtuar më 18/01/2021, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori