Yllin e Ajax-it e duan Milan dhe Roma
Dusan Tadiç nuk është më i panjohur pasi është pjesë e kombëtares Serbi, ish-lojtar i Southampton dhe tashmë po shkëlqen te Ajax, shkruan Albeu.com

Agjenti i tij , Milos Malenovic u shpreh për Calciomercato se futbollistin këto dy ekipe Italiane e kanë kërkuar në kohën kur ai luante për ekipin anglez Southampton.

"Roma dhe Milan kërkuan shërbimet e tij verën e kaluar ato u përpoqën të nënshkruanin me të kur ai luante për Southampton, kush e di, ndoshta ai do të luaj në të ardhmen", ka thënë Milos. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori