Zaccardo ne Parma
Albeu.com
Gjatë ditës së shtunë pritet që mbrojtësi Cristian Zaccardo të prezantohet si lojtar i Parmës, pasi që ka kompletuar transferimin nga Wolfsburgu. “Corriere dello Sport” dhe “TMW” njoftojnë se 27-vjeçari gjatë ditës së sotme do të prezantohet zyrtarisht si lojtar i ekipit të porsapromovuar në Serie A.

Kampioni gjerman ia ka dhënë dritën e gjelbër Zaccardos që të vazhdojë karrierën në ndonjë skuadër tjetër, duke i dëshiruar suksese të mëtutjeshme.
Shtuar më 29/08/2009, ora 21:52
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori