Zamparini: Do ta mundim Interin 3-1 në finale
Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini është shprehur shumë optimist për finalen e Kupës së Italisë kundër Interit duke thënë se klubi i tij do t'i mposht Nerazzurët.

"Tani ne jemi duke shkuar në finale dhe do ta mposhtim Interin me rezultatin 3-1". "Ky klub është më shumë i matur se në sezonin e kaluar".

"Unë nuk e pashë ndeshjen kundër Milanit. Unë dola për shëtitje në qytet, duke parë vende të preferuara", tha Zamparini për AFP. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2011, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori