Zanetti: Ky është Interi i vërtetë
Kapiteni i Interit, Javier Zanetti ka përgëzuar shpirtin e skuadrës së tij pas fitores historike kundër Cesenës me rezultat 2-1 edhe pse e filloi ndeshjen në disavantazh.

Interi ishte duke e humbur këtë takim por në pesë minutat e fundit të takimit, Giampaolo Pazzini shënon dy herë për t'i dhënë fitoren klubit të tij.

"Ky është Interi, Interi i vërtetë. Ky klub besoi dhe vendosi të mos dorëzohej deri në fund të takimit".

"Ne nuk merituam të humbnim, pas pranimit të golit, ne provuam të rikthehemi dhe e bërëm këtë gjë": tha Zanetti për SKY. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2011, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori