Zanetti si Pagliuca, 596 ndeshje në Serie A (FOTO LAJM)

Ndeshja e djeshme Inter-Chievo ka qënë shumë e veçantë për kapitenin e zikaltërve, Javier Zanetti. Dje, në "San Siro" argjentinasi regjistroi ndeshjen e tij të 596 në Serie A duke kaluar edhe një ish tjetër të madh të futbollit italian dhe Inter, portierit Gianluca Pagliuca. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2013, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori