Zanneti i sigurtë: Fitojmë Kupën dhe Europa League-n
Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, i ka idetë e qarta për ketë sezon: "Mendojmë se mund të fitojmë Kupën e Italisë dhe Europa League-n. Ndërsa synimi ynë në kampionat është të shkojmë sa më larg të jetë e mundur. Mund t’ia dalim", ka thënë Zanetti.

Interi ka përjetuar një moment rënieje dhe argjetninasi nuk e fsheh këtë fakt: "Kemi luajtur shumë ndeshje në një afat të shkurtër kohor dhe ndodh që skuadra të ketë një rënie në rendimentin e saj. Tani skuadra ka filluar të shfaqë shenja të mira dhe kemi besim se do të shkojmë larg këtë sezon", është shprehur kapiteni i zikaltërve. /albeu.com/


Shtuar më 18/01/2013, ora 16:26
erisi babasi
e Hënë 11 Shkurt 2013, Ora 17:49
kemi besim tek ti inter
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori