Zbllokohet derbi (VIDEO)
Erald Çinari mund të konsiderohet si njeriu derbi. Shkodrani u rikthye në fushë pas 4 muajsh si i dënuar dhe i mjaftuan pak sekonda për të kaluar ekipin e “Demave” në avantazh për 1-0.
Shtuar më 21/01/2021, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori