E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Zbulohen 8 ekipet që Messi nuk ju ka shënuar kurrë
Gjithmonë ka qenë rreziku kryesor për kudnërshtarët, por ka skuadra që i kanë rezistuar magjisë së Messit

Messi nuk ka arritur të shënoj gol kundër 8 skuadrave që ka luajtur.

Bëhet fjalë për ekipet: Inter, Rubin Kazan, Benfica, Xerez, Al Sadd, Gramenet, Murcia dhe Udinese.
Shtuar më 22/02/2021, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori