Ka probleme shëndetësore, pse mungon Shaqiri ndaj Bournemouthit
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Liverpoolit e Bournemouthit.

Liverpooli dhe Bournemouth do të përballen në "Anfield" ne oren 16:00, sfidë e vlefshme për javen e 26 te Premierligës.

Shaqiri nuk është ftuar për këtë ndeshje, teksa klubi ka konfirmuar në llogarinë zyrtare në twitter se shqiptari ka probleme me barkun.


Shtuar më 09/02/2019, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori