Zbulohet arsyeja pse Firmino mungoi në stërvitje
Roberto Firmino është në dyshim për përballjen me Bayern Munichun.

Roberto Firmino ka munguar në stërvitjen e fundit para ndeshjes që Liverpooli e zhvillon me Bayern Munichun në Champions League.

Sipas mediave britanike, braziliani ka munguar për shkak të një gripi, dhe ai është i sëmurë, ashtu siç ishin Wijnaldum dhe Shaqiri – por janë rikuperuar dhe janë të gatshëm për nesër.

Liverpooli shpreson se Firminon do të jetë gati për takimin e nesërm në “Anfield”. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori