Zbulohet bukuroshja që shfaqi "zili" për të dashurën e Ronaldos (FOTO)

Crtistiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez u shfaqën dje në mbrëmje për herë të parë në një event të madh siç janë mbrëmjen e organizuara nga FIFA.

Bukuroshja spanjolle shkëlqeu së bashku me portugezin, i cili rrëmbeu çmimin e lojtarit më të mirë, por edhe të çiftit që la më shumë mbresa në tapetin e gjelbër, raporton Albeu.

Futbollisti portugez në momentin që mori vesh se kishte fituar menjëherë nxitoi t'i dhuronte një puthje të dashurës së tij në faqe, ndërkohë që nga pas Joana Sanz hodhi një vështirim që u pa me shumë kritika.

Bashkëshortja e Dani Alves mesa duket ka ndjerë disi "zili" për bukuroshen spanjolle./albeu.com/


Shtuar më 10/01/2017, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori