Zbulohet çfarë i thanë njëri - tjetrit Ibrahimovic dhe Lukaku, që i çoi në përplasje (VIDEO)
Dje, Interi mposhti AC Milanin me përmbysje 2 – 1, në kuadër të çerekfinales të Kupës së Italisë.

Mirëpo, gjatë pjesës së parë ndodhi një përleshje mes yllit të Interit, Romelu Lukaku dhe atij të Milanit, Zlatan Ibrahimovic.

Sipas Tuttomercatoweb, suedezi e ngacmoi në bazë racore duke e quajtur "majmun i vogël".

"Shko bëjë vudo m***, ti majmun i vogël", ishin fjalët e Ibrahimovicit.

Ndërsa, belgu gjithashtu iu përgjigj duke e sharë.

"Q***** ty dhe gruan tënde, ti dëshiron të flasësh për nënën time?", ishte shprehur Lukaku.

Shtuar më 27/01/2021, ora 08:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori