Zbulohet çfarë i tregoi Perez lojtarëve në telefon
Real Madrid udhëtoi për në Bilbao sot, dhe Florentino Perez ishte pranë ekipit.

Një foto që po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale tregon presidentin e Realit që po i tregon diçka në telefonin e tij Modricit dhe Lukas Vazquezit.

Shumë njerëz u bënë kurioz se çfarë po i tregonte Perezi lojtarëve të tij në telefonin e vet, por në fund u zbulua se po i tregonte foto sesi do të dukej stadiumi “Santiago Bernabeu” pas punimeve që po kryhen.

Real Madrid po i luan ndeshjet në stadiumin “Alfredo di Stefano” pasi në “Santigao Bernabeu” po kryhen ende punime.
Shtuar më 05/07/2020, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori