E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Zbulohet data kur fillon La Liga, dhe oraret e ndeshjeve
LaLiga do të fillojë të premten e 16 gushtit më ndeshjen e parë, Bilbao-Barcelona.

Në këtë edicion katër ndeshje do të zhvillohen të shtunën dhe katërdielën.

Nga një ndeshje pritet të jenë në orar ditën e premtë dhe të hënë.

Orari i ndeshjeve nuk është ende zyrtar, por pritet mos të ketë ndryshime nga ai i sezonit të kaluar.
Shtuar më 10/07/2019, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori