Zbulohet dita kur Gattuso do të rinovojë me Milanin
Gennaro Gattuso dhe Milan janë shumë pranë një marrëveshjeje të re për rinovim të kontratës.

Tekniku e ka ringjallur Milanin teksa në momentin kur erdhi e gjeti në një formë shuam të dobët. Ai ishte trajneri më pak i paguar më Serie A me 120 mijë euro në sezon, por klubi tani i ka siguruar një marrëveshje të re.

Sipas Gazzetta dello Sport, Marco Fassone do të takohet me Gattuson javën që vjen, për të pasur të martën një marrëveshje të re në kontratë./albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori