Zbulohet e dashura e re yll e Bernardo Silvës (FOTO LAJM)

Pothuajse dy vjet pas përfundimit të marrëdhënies me modelen franceze Alicia Verrando, Bernando Silva ka gjetur përsëri dashurinë.

Është vetë Ylli i Manchester City që e ka zbuluar pas një foto me miqtë e tij.

Modelja Ines Tomaz, është me orgjinë portugeze dhe ka lindur në Lisbonë. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2020, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori