Zbulohet emri, kush ia sugjeroi Dukës emrin e Panuçit për trajner
Pëlqej
Ndërkohë që nesër pritet hedhja e firmës mes Cristian Panuçit dhe FSHF-së për marrjen e drejtimit të kombëtares shqiptare, Albeu.com mëson dhe personin që e sugjeroi atë tek krerët e federatës.

Ai është ish-trajneri Gianni De Biasi, i cili ka besuar tek aftësitë e Panuçit për të marrë drejtimin e kombëtares sonë.

Mësohet se Panuçi do të ketë një pagë rreth 300 mijë euro, por pa e kaluar këtë shifër. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori