Zbulohet formacioni i Real Madrid për ‘El Clasico’
Të shtunën në “Camp Nou”, Barcelona dhe Real Madrid do të përballen në duelin e parë të këtij sezoni të vlefshëm për javën e 14-të të La Ligës spanjolle.

E përditshmja sportive madrilène “AS” ka zbuluar formacionin e Real Madridit në betejën kundër Barcelonës.

“Zinedine Zidane do të startoj me këtë formacionCamp Nou: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Kovacic, Isco; Lucas Vázquez, Benzema dhe Cristiano Ronaldo”, shkruan “AS”./albeu.com/


Shtuar më 02/12/2016, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori