Zbulohet kërkesa e Icardit për Messin
mess000
Sulmuesi i Interit, Mauro Ikardii ka bërë një thirrje shokut të tij te kombëtarja e Argjentinës, Lionel Messit. Bomberi zikaltër e sheh si të nevojshëm rikthimin e Messit në skuadër pasi e konsideron 31 vjeçarin një lojtar kyç për ekipin.

“Messi duhet të kthehet te Argjentina. Në vitin 2019 kemi Kupën e Amerikës dhe ndihma e tij na duhet shumë”, janë fjalët e Mauro Ikardit. Kujtojmë që Ikardi ka pasur ulje ngritjet e tij te kombëtarja amerikano-jugore pasi më shumicën e rasteve nuk është grumbulluar megjithëse ka zhvilluar sezone shumë të mira me Interin. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 13:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori