Zbulohet kundërshtari i radhës i McGregor
Irlandezi, Conor McGregor u mposht me nokaut ndaj rusit, Khabib Nurmagomedov. Pas kësaj përballje, irlandezi kërkoi revanshin, por tashmë në skenë ka dalë Jose Aldo, një kundërshtar mjaft i fortë. Braziliani i ka bërë një kërkesë McGregorit nga rrjetet sociale që të ndeshen sërish së bashku.

“Nuk ke ku të futesh. Ka ardhur koha për revansh”, tha Jose Aldo.

Kujtojmë që Jose dhe McGregor janë përballur në vitin 2015, duel që përfundoi me fitoren e e irlandezit. Aktualisht irlandezi po kërkon një revansh me Khabib dhe nuk dihet nëse mund të ndeshet me brazilianin ose jo. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori