Zbulohet kush qëndron pas formës fantastike që po kalon ylli i Ajax-it (FOTO LAJM)

Ylli brazilian i Ajax është duke kaluar një formë të jashtëzakonshme Ajax në kampion dhe vecanërisht në Ligen e Kampionëve.

Neres zbulon si u njoh me të dashurën gjermane Kira Winana:

"E gjeta në Instagram dhe i dërgova mesazh, ‘Unë jam David Neres, ajde te unë’ kaq ishte mjaftueshëm për tu njohur" tha Neres për Het Parool. /albeu.com/

Shtuar më 07/05/2019, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori