Zbulohet "lista e zezë" e Mourinhos, ja 8 yjet që largon (FOTO LAJM)

Matteo Darmian
Jose Mourinho nuk është një trajner që bën shumë kompromise kur bëhet fjalë për ta përfshirë në formacionin apo edhe në listën për të qenë i gatshëm për të hyrë në fushë. Faktet në ekipet që ka drejtuar e kanë treguar diçka të tillë edhe më parë.

Disa futbollistë nuk kanë arritur që ta bindin me lojën e tyre gjatë këtij sezoni me United ndaj dhe pritet që të largohen që në muajin janar. Listën e publikuar së fundmi mund ta zbuloni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2016, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori