Zbulohet oferta e Arsenalit për Moratan
Arsenali ka bërë ofertë zyrtare për Alvaro Moratan. "Tuttosport" shkruan se skuadra londineze i ka ofruar Juventusit 60 milionë euro për sulmuesin spanjoll.

Arsene Wenger është i interesuar për t'i mbyllur shpejt transferimet e verës dhe për këtë dëshiron që tani ta sigurojë Moratën.

Javën e kaluar Arsenali e ka siguruar transferimin e kosovarit, Granit Xhaka.
Shtuar më 25/05/2016, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori