Zbulohet oferta e Interit në drejtim të Atletikos për Gimenez
Pëlqej
Mediat spanjolle kanë raportuar se Interi do të tentoj transferimin e mbrojtësit qendror që në afatin kalimtar të janarit.

‘Neroazzurrët’ janë të gatshëm të ofrojnë rreth 35 milionë euro për ta veshur Gimenezin zi kaltër.

22-vjeçari ka nënshkruar kontratë të re me Atletico Madirdin deri në qershor të vitit 2020. Ai këtë edicion ka pasur 13 paraqitje në të gjitha garat ku ka shënuar dy gola dhe ka dhuruar një asistim. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2017, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori