Zbulohet oferta e Juventusit për Icardin
Juventusi nuk dorëzohet për Mauro Icardin edhe pse sulmi bardhezi është i mbipopulluar.

Së fundmi "TuttoSport" bën të ditur se Juventusi po planifikon një ofertë që arrin rreth 30 deri 40 milionë euro deri në 1 shtator.

Icardi nuk bën më pjesë në planet e Interit, ndërsa kjo u duk me ardhjen e Lukakut klubi zikaltër i ka treguar derën.

Ndërkohë, duket se është mbyllur përfundimisht pista Napoli për Maurito Icardin i cili duhet t’i jepte një përgjigje të kaltërve dhe sipas mediave në Itali, përgjigjia ka qënë negative.

Shtuar më 23/08/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori