Zbulohet pajisja nga NASA që bleu Ronaldo (FOTO LAJM)

Cristiano ronaldo edhe pse 33 vjeç ka treguar se ka ende shumë për të dhënë për sportin e futbollit.

Këtë e ka deklaruar edhe në konferencën pas transferimit të Juventus.

"Nuk kam ardhur për pushime, por do të jap shum për Juventus" pati deklaruar Ronaldo.

Së fundmi në mediat italiane është raportuar se Ronaldo ka blerë një pasisje për tu stërvitur që është prodhuar nga NASA.

Orët e fundit ka dalë një detaj interesat të kësaj paisje.

“Fox Sports” bëri të ditur se Cristiano Ronaldo sipas një studimi mësohet se ngjason me nje djalë, 13 vjet më të ri në moshë, falë fizikut të jashtëzakonshëm që zotëron, pra aktualisht CR7-ta ka gjëndjen fizike të një 20-vjeçari dhe më këtë paisje ai do të jetë akoma më në formë. /albeu.com/

Shtuar më 25/07/2018, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori