Zbulohet prapskena, Spalletti ishte pranë Juventusit në vitin 2014
Në prag të derbit të sotëm me Juventusit dhe Interit, Gazeta dello Sport ka zbuluar një prapskenë majft Interesant, shkruan Albeu.com.

Luciano Spalletti në vitin 2014 ishte pranë emërimit si trajneri më i ri Juventusit, madje ai ishte takuar me presidentin Andrea Agnelli.

Megjithate, gazeta shpjegon “që nuk ka pasur debat në mes tyre në shtëpinë e Agnellit, edhe pse ata janë të njohur si profesionist të kësaj fushe”.

Ndërkohë në ëvrën e vitit 2014 Juventusi emëroi Massimilliano Allegri në stol, ndërsa Luciano Spalletti shkoi në kampionati rus duke u ulur në stolin e Zenit Shën Perërbourg. /albeu.com/


Shtuar më 07/12/2018, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori