Zbulohet sa kushton një bilet për ndeshjen Milan - Shkëndija
Pëlqej
Ndeshja e shumëpritur Mialn - Shkëndija po afrohet.

Edhe 7 ditë na ndajnë nga ajo sfidë dhe ditën e djeshme është zbuluar çmimi që do të ketë një biletë ër ndeshjen e San Siron më 17 gushtë në orën 20:45. Çmimi i një bilete si gjithmonë do të ndrsyhiojë në bazë të tribunave dhe çmimet varjojnë nga minimalja 20 euro në maskimalen 120 euro, përcjell Albeu.com.

Shkëndija më pas do ta mirepresë Milanin në fushën e saj ku çmimet e biletave do të bëhen publike dy ditë para përballjes në San Siro. /albeu,com/
Shtuar më 10/08/2017, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori