Zbulohet shifra, ja sa kushton Milot Rashicës sipas Transfermarket
Milot Rashica ka pësuar një rënje të madhe në pagë, krahasuar me vitin që lam pas.

Sulmuesi sezonin e kaluar luajti pothuajse rregullisht për skuadrën e tij Werderin dhe vlera sipas Transfermarket i shkoi deri në 20 milionë.

Madje, ai në dhjetorin e vitit 2019, kishte një vlerë prej 35 milionë euro, por kjo ndryshoi ku me 26 nëntor 2020 kjo faqe e ka vlerësuar Rashicën me vetëm 18 milionë.

Shtuar më 26/11/2020, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori