Zbulon çfarë e pengon Biglian të bëhet lojtar i Milanit
Siç është cekur nga tregu i futbollit Sportitalia, Alfredo Pedullà, Lucas Biglia dëshiron të luajë për Milanin dhe ka potencial të madh për të arritur këtë qëllim.

Presidenti i Lazios, Lotito, e ka vlerësuar mundësinë e përfshirjes së Lapadulas në operacion. Situata është e qartë. Lazio tani duke i kërkuar 20 milionë dhe Milani ofron 15 plus 3 bonus, përcjell Albeu.com.

Milan do të startojë sot turnet e miqësoreve dhe dëshrion të nënshkruajë sa më parë me lojtarin e shumë këkuar prej tyre pasi dëshiron të krijojë një imazh për ekipin e sezonit të ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori