Zbuloni arsyen se pse Bonucci zgjodhi rivalin Milan
La Gazzetta dello Sport pohon se Chelsea dhe Manchester City ofruan 10-15 milion euro më shumë se Milani.

Për Zonjën e Vjetër, do të kishte qenë më mirë të shiste një prej lojtarëve të tyre të rëndësishëm në një klub të huaj. Për arsye familjare, duke pasur parasysh shëndetin e dobët të djalit të tij, Bonucci nuk donte të largohej nga vendi dhe ka vendosur të qëndrojë në Serie A, me Milanin ekipin e vetëm që regjistroi një interes të fortë për nënshkrimin atë, përcjell Albeu.com.

Inter nuk ishte kurrë i interesuar për të pasi nuk dëshironin të ofronin 40 milionë për një lojtarë të quajtur nga Spalleti, i vjetër. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori