Zbuloni ditën kur Cabellos do të prezantohet në Santiago Bernabeo
Dani Ceballos do të bashkohet me kolegët e tij të Real Madridit në fluturimin në Shtetet e Bashkuara më 21 korrik, pasi zbuloi zyrtarisht se është planifikuar që prezantimi i tij të bëhët një ditë para.

Presidenti i klubit Florentino Perez ka vendosur tashmë që mesfushori do t'i jepet një uniformë madrilene të enjten tjetër para se ai të fluturojë me Marco Asensio, Marcos Llorente dhe Jesus Vallejo në Kaliforni,përcjell Albeu.com.

Zyrtarisht, marrëveshja për të marrë Ceballos nga Real Betis është ende për t'u përfunduar pasi mvizitat e tij mjeksore u shtynë, por Madridi është me besim se kjo është vetëm një çështje kohe përpara se dokumentat të firmosen. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori