Zbuloni ditën kur hidhet shorti i La Ligas
Pëlqej
Pas konfiskimit të presidentit të FA, Angel Maria Villar, ka pasur shumë konfuzion.

Por tani është konfirmuar se shorti i ndeshjeve të LaLiga do të mbahet këtë të premte në orën 12:30 të mëngjesit. Kalendari do të duhej të përpunohej gjatë një takimi të enjten, por u anullua pas ngjarjeve të martën, përcjell Albeu.com.

Me vetëm një muaj deri në fillimin të kampionatit, ka pasur presion për të shmangur pritjen shumë më gjatë dhe në fund të fundit mbështetësit do të duhet të presin vetëm një ditë tjetër për të mësuar orarin e ekipit të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori