Zbuloni kush është i pari që i uron mirëseardhjen tek Chesea Moratas
Tiemoue Bakayoko ka mirëpritur Alvaro Moratën te Chelsea përpara lëvizjes së tij prej 67 milionë paund nga Real Madrid.

Ish-mesfushori i Monakos, i cili vetëm kohët e fundit u bashkua me klubin e Stamford Bridge, bëri një fotografi të tij me Moratën në Instagram. Ai e përshkroi imazhin "mirëpritur" dhe përfshiu një emoji blu dhe të bardhë, në lidhje me ngjyrat e Chelsea, përcjell Albeu.com.

Bluy konfirmuan të mërkurën se kishin rënë dakord me spanjollin me një postim të shkurtër në mediat sociale. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori