E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Zbuloni sa kushton një bluze e Jesus Vallejo
Me Pepe që la Estadio Santiago Bernabeu për Besiktas, Zinedine Zidane ka fruar Jesus Vallejo në skuadrën e tij të parë si një zëvendësues të portugezit.

20-vjeçari do të trashëgojë gjithashtu numrin e fanellës së mbrojtësit portugez të larguar. Gjatë kohës së tij në Madrid, Pepe mbante numrin 3 në shpinë dhe tani lojtari që kaloi dy sezonet e kaluara në huazim me Real Zaragoza dhe Eintracht Frankfurt do ta marrë atë.

Këmishë e Vllejo tashmë është në shitje në dyqanin online të Real Madridit. Këmisha e 20-vjeçarit spanjoll kap shifrën e 95-135 euro. Ndryshe nga fanellat e tjera që kanë një çmim prej 106 euro. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori