Zbuloni sa përfiton Casillas tek Porto
Iker Casillas ka zgjatur edhe për një sezon aventurën e tij tek Porto. Portieri më i mirë i historisë së Real Madrid nuk ka humbur vetëm Realin kur u largua nga Snatuago Bernabeo.

Sipas A Bola nga kontrata e re me Porton, Iker Casillas, arrin në 7.5 milion eurosezon, nga 11 milion euro të fituara tek Real Madridi. Spanjolli la Realin e Madridit verën e kaluar dhe ju bashkua portugezëve si agjend i lirë, përcjell Albeu.com.

Ish-kapitenii Realit dhe Spanjës pati deklaruar më parë se nëse do të shkëputej nga Porto do të dorëhiqej dhe nga futbolli dhe me shumë mundësi mund ti përgatitet një vend në klub nga Fiorentino Perez së bashku me RulIN. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori